Rekolekcje - Kurs "NOWE ŻYCIE"
2017-09-24

Po raz kolejny w naszej parafii kandydaci do Sakramentu Bierzmowania mieli okazję uczestniczyć w kursie „Nowe Życie” w budynku I LO im. gen. W. Sikorskiego. Prowadzili go Michał i Jakub ze Szkoły Nowej Ewangelizacji im. Świętego Dobrego Łotra z Radomia Dla młodzieży była to okazja do poznania Bożej Miłości, odkrycia co w nich jest słabe i grzeszne oraz do powierzenia swojego życia Jezusowi. Gimnazjaliści dzięki świadectwom swoich rówieśników z Ruchu Światło-Życie mogli przekonać się, że będąc zaangażowanym w życie Kościoła można być pełnym życia i radości. Wieczorna modlitwa była okazją do wspólnego błagania o Ducha Świętego i dziękczynienia Bogu za to, co dokonało się w czasie tych krótkich, ale owocnych rekolekcji.