29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 3
Diecezja Kielecka

tel. kanc.  (41) 394 28 88
tel. prob.    (41) 394 31 74

e-mail:       info@parafia-wloszczowa.pl

::
więcej

Informacje

Najmłodsi ministranci w parku trampolin i rozrywki
2019-03-02

Grupa młodszych ministrantów próbowała „oderwać się od rzeczywistości”. Park trampolin i rozrywki w Częstochowie był do tego idealnym miejscem. Po prostu świetna zabawa!

 

 

 

Imieniny siostry Agaty
2019-02-03

Dziękując za ofiarną służbę dla naszej wspólnoty parafialnej modliliśmy się za siostrę Agatę z racji Jej imienin.

Naszej Drogiej Solenizantce życzymy wielu łask Bożych             i opieki Maryi na drodze powołania.

Jasełka 2019 (zdjęcia: Ewa Rak-Pasoń)
2019-01-10

Uroczystość Objawienia Pańskiego to dzień modlitw w intencji misji. Jest to także Światowy Dzień Misyjny Dzieci i Święto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Kolędnicy Misyjni pod kierunkiem naszych katechetek - p. Lucyny Rydzek i p. Haliny Suligi przygotowali oprawę liturgii. Natomiast Pani Lidia Macherska i s. Agata przygotowały dzieci z kl. II d z ZPO nr 1, które przedstawiły Jasełka "Broda Heroda".

Boże Narodzenie
2018-12-24

Bóg jest dobry! Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus!  Wszystkim Parafianom, a szczególnie tym, którzy przebywają za granicą życzymy głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie na dziś i na każdy dzień.

                                     Z pasterskim błogosławieństwem i pamięcią w modlitwie
                                                    Proboszcz i wikariusze parafii

Rekolekcje Adwentowe 2018
2018-12-20

Zakończyły się rekolekcje przed Bożym Narodzeniem. W tym roku prowadził je dla nas ks. Rafał Gudwański.

Z życzeniami w DPS i Hospicjum
2018-12-20

Zbliżające się święta są okazją do składania sobie życzeń i okazywania dobroci. Wolontariusze z I LO Sikorskiego pod opieką Pani Moniki Rembas udali się do Domu Pomocy Społecznej i Hospicjum, by zanieść radość i życzenia tym, których regularnie odwiedzają w ciągu roku .

Nowi Ministranci
2018-12-17

Bartosz, Jakub i Samuel dołączyli do grona Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Gratulujemy i życzymy wytrwałości        w służbie ministranckiej.

Roraty dla dzieci
2018-12-13

W tegorocznych roratach wpatrujemy się w bohaterów Starego i Nowego Testamentu. Są dla nas przykładem wsłuchiwania się w Słowa Boga. Należą do nich: Abraham, Mojżesz, Dawid, Salomon, Izajasz, Jeremiasz, św. Jan Chrzciciel, św. Piotr, św. Paweł, św. Jan Ewangelista, św. Mateusz Ewangelista, św. Marek Ewangelista, św. Łukasz Ewangelista, św. Józef, Maryja, Pan Jezus.

« 1 2 3 4 5
...
44 »