Rocznica Komunii
2019-06-09

Dzieci z klas czwartych przeżywały Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Po uroczystej Eucharystii uczestniczyły w procesji odpustowej.

Uroczystość I Komunii Świętej
2019-06-08

Dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej. Uroczystościom przewodniczył ks. Proboszcz, homilie wygłosił ks. Marcin Piotrowski.

Zdjęcia: Studio FOTO-VIDEO Rafał Golański

Sukces na Konkursie Biblijnym
2019-06-12

Dnia 6 czerwca 2019 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach odbyła się gala finałowa XXIV Konkursu Biblijnego. Nasz parafianin Jan Rogula - uczeń klasy 8c SP nr 1 we Włoszczowie został laureatem tegorocznej edycji i uplasował się na III miejscu. Gratulujemy Janowi i zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w kolejnej edycji konkursu-spotkania ze Słowem Bożym.

Marsz dla Życia i Rodziny 2019
2019-06-05

W niedzielę 9 czerwca odbędzie się po raz drugi we Włoszczowie Marsz dla Życia i Rodziny.

Początek: 14.00 - Msza św. w kościele Wniebowzięcia NMP (przewodniczy ks. prof. Tadeusz Gacia)

15.00– przemarsz ulicami miasta do boiska Liceum „Sikorskiego”, gdzie odbędzie się piknik rodzinny z wieloma atrakcjami oraz konkursami dla najmłodszych i nie tylko.

19.00– mecz piłki nożnej SAMORZĄDOWCY - KSIĘŻA.

W czasie pikniku będziemy mogli wesprzeć finansowo działalność Hospicjum Stacjonarnego we Włoszczowie.

Klikając "więcej" zobaczysz jak było rok temu.

Tydzień dla Jezusa
2019-05-14

Od 19 do 26 maja w naszej parafii zostaną przeprowadzone otwarte dla wszystkich rekolekcje  „Tydzień dla Jezusa”.

To czas wielkiej łaski, w którym dowiesz się, że Jezus jest spełnieniem wszystkich pragnień. Wydarzenie na które zaprasza Wspólnota Miriam działająca przy parafii, poprowadzą świeccy ewangelizatorzy wraz z ks. Rafałem Jarosiewiczem – misjonarzem miłosierdzia.

Już teraz zarezerwujmy czas na te spotkania, które będą odbywały się o godz. 10.00 i 18.40. Spotkania będą transmitowane przez stronę parafialną.

Imieniny naszego Proboszcza
2019-05-02

Drogiemu Solenizantowi życzymy, aby towarzyszyła mu bliskość Tego, który go powołał i któremu zawierzył swoje życie. Dużo wytrwałości w prowadzeniu naszej wspólnoty parafialnej.

Niedziela Wielkanocna
2019-04-21

Chrystus Zmartwychwstał! Cieszmy się i radujmy! I głośmy światu Jego zwycięstwo, które daje nadzieję w codziennym życiu.

Wigilia Paschalna
2019-04-20

Liturgii Wigilii Paschalnej przewodniczył ks. Tomasz. Poświęcona została woda, która posłuży do udzielania sakramentu chrztu świętego. Świętowanie Paschy przypomina nam, że Zmartwychwstanie  jest umocnieniem naszej wiary.

« 1 2 3 4 5
...