Imieniny naszego Proboszcza
2019-05-02

Drogiemu Solenizantowi życzymy, aby towarzyszyła mu bliskość Tego, który go powołał i któremu zawierzył swoje życie. Dużo wytrwałości w prowadzeniu naszej wspólnoty parafialnej.

Niedziela Wielkanocna
2019-04-21

Chrystus Zmartwychwstał! Cieszmy się i radujmy! I głośmy światu Jego zwycięstwo, które daje nadzieję w codziennym życiu.

Wigilia Paschalna
2019-04-20

Liturgii Wigilii Paschalnej przewodniczył ks. Tomasz. Poświęcona została woda, która posłuży do udzielania sakramentu chrztu świętego. Świętowanie Paschy przypomina nam, że Zmartwychwstanie  jest umocnieniem naszej wiary.

Wielki Piątek Meki Pańskiej
2019-04-19

„On był przebity za nasze grzechy, zdruzgotany za nasze winy. Spadła Nań chłosta zbawienna dla nas, a w Jego ranach jest nasze zdrowie”.

Msza Wieczerzy Pańskiej
2019-04-18

W wielkoczwartkowy wieczór uczestniczyliśmy we Mszy świętej Wieczerzy Pańskiej, która rozpoczęła obchody Triduum Paschalnego. Liturgię zakończyła procesja z przeniesieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie do ołtarza adoracji – ciemnicy.

Droga Krzyżowa ulicami miasta
2019-04-16

Rozpoczynając Wielki Tydzień przeszliśmy ulicami miasta rozważając Mękę Chrystusa.

Misterium Męki Pańskiej
2019-04-13

Wspólnie przeżyliśmy misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez uczniów Szkoły Sióstr Nazaretanek. Wędrowaliśmy za Jezusem, słuchając Jego słów, spotykając tych, którzy okazali współczucie: Matkę Jezusa, Szymona i Weronikę, niewiasty i innych. Na wszystko to patrzyliśmy już nie tylko oczami wyobraźni, ale mogliśmy doświadczyć przejmującego spotkania z Cierpiącym Jezusem poprzez gesty, symbole i piękny śpiew.

Zaproszenie na Drogę Krzyżową
2019-04-10

W najbliższy piątek o godz. 18.30 odbędzie się w naszym kościele Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu młodzieży         z kieleckiego „Nazaretu”.

« 1 2 3 4
...