Zaproszenie na Drogę Krzyżową
2019-04-10

W najbliższy piątek o godz. 18.30 odbędzie się w naszym kościele Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu młodzieży         z kieleckiego „Nazaretu”.

Modlitwa o uzdrowienie
2019-03-25

W poniedziałek 25 marca w naszej parafii spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie i adoracji Najświętszego Sakramentu.         W czasie uwielbienia, które prowadził ks. dr Sławomir Płusa oraz wspólnota Dobry Łotr ze Szkoły Nowej Ewangelizacji z Radomia mogliśmy uwielbiać Jezus obecnego pomiędzy nami i prosić Go o potrzebne dla każdego łaski i dary.

Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie
2019-03-21

Jezus nie chce twojej choroby. On chce, abyś żył w Jego błogosławieństwie! Dlatego wspólnota MIRIAM zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w najbliższy poniedziałek tj. 25 marca o godz. 17.00, którą poprowadzi ks. dr Sławomir Płusa - egzorcysta i ewangelizator diecezji radomskiej, wraz ze wspólnotą Dobry Łotr ze Szkoły Nowej Ewangelizacji. Zanim poprosisz o uzdrowienie, to poproś o wiarę.

Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę
2019-03-18

Uczniowie szkół średnich naszej parafii uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Matce Bożej zawierzyliśmy czas egzaminów oraz wybór dalszej drogi życiowej. Eucharystii i Drodze Krzyżowej przewodniczył Biskup Ordynariusz.

Diecezjalny Konkurs Biblijny 2019
2019-03-16

Ewangelia św. Mateusza była tematem tegorocznego Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. II etap (rejonowy) odbył się w ZPO nr 1 we Włoszczowie. Uczestniczyli w nim uczniowie Gimnazjów i Szkół Podstawowych naszego miasta i okolicznych gmin. Nad całością czuwały nasze katechetki: Siostra Agata, Pani Halina i Pani Lucyna. Szczególne podziękowania za życzliwość i współpracę dla Pani Dyrektor Iwony Gieroń, która jak co roku udostępnia budynek szkoły do organizacji tego konkursu.

"Tydzień dla Jezusa" we Włoszczowie - zapowiedź
2019-03-10

Każdego dnia Duch Święty chce nas prowadzić ku głębszej wierze, która umacnia miłość do Jezusa i bliźnich. Na progu Wielkiego Postu tę prawdę przypomniał nam misjonarz miłosierdzia, ks. Rafał Jarosiewicz. Jest on znanym ewangelizatorem i pomysłodawcą m. in. wydarzenia Jezus na Stadionie. W maju ks. Rafał przyjedzie do naszego miasta wraz z ewangelizatorami z którymi posługuje, aby przez tydzień głosić Dobrą Nowinę. Serdeczne podziękowania dla wspólnoty Miriam za tę inicjatywę duszpasterską i jej organizację, która na pewno ożywi wiarę naszej parafii oraz miasta.

TRANSMISJA NA ŻYWO JUŻ DZIAŁA
2019-03-09

Transmisja Mszy świętej ONLINE z naszego Sanktuarium działa już prawidłowo. Zapraszamy do oglądania (zakładka kamera online).

2019-03-05

S. Mieczysława szykuje popiół. To znak, że znów rozpoczynamy Wielki Post.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszym Sanktuarium:

- środa – po Mszy św. o godz. 18.00 – dla dzieci

- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00