autor: Parafianin
Księża wspaniali,poprostu ideał
autor: Małgorzata
Data dodania: 2016-08-30
Życzę Bożego Błogosławieństwa oraz wielu łask - Parafianom i Duszpasterzom tej parafii :) Zapraszam: [URL=http://wnmp.grudziadz.pl]Parafia Wniebowzięcia NMP w Grudziądzu[/URL]
autor: ----
Data dodania: 2016-06-21
Niezwykłą mamy młodzież, bardzo utalentowaną i zdolną. Mam nadzieje że pod wpływem czasu ich wiara nie zgaśnie lecz się umocni. Amen.
autor: Parafianki
Data dodania: 2016-06-15
Wspaniałych mamy księży, bardzo zorganizowanych. Zawsze pomocni i nie boją się nowych wyzwań i pracy z młodzieżą.
autor: Parafianka
Data dodania: 2015-04-05
Jestem pod ogromnym wrażeniem tegorocznego przygotowania Grobu Pańskiego! Wygląda niesamowicie. Widać, że księża starają się, żeby nasza parafia wzrastała. Kolejny (z wielu) godny podziwu pomysł.
autor: elzbieta
Data dodania: 2015-02-01
Bardzo ladna i przejrzysta strona internetowa. Brakuje tylko imion i nazwisk w poszczegulnych wspolnotach parafialnych.
autor: Monika i Tadeusz
Data dodania: 2014-08-18
Gratulujemy Parafii najpiękniejszego męskiego chóru kościelnego jaki mieliśmy kiedykolwiek możliwość wysłuchać. W wielu kościołach w różnych stronach naszego kraju bywaliśmy na mszach św. ale tylko włoszczowski chór z Waszej świątyni poruszył nas na tyle, że nie byliśmy w stanie śpiewać z wiernymi... Bogurodzicą w miniony piątek na początku Mszy św. nas powitaliście najpiękniej. Gratulujemy i pozdrawiamy
autor: ad-system
Data dodania: 2014-10-21
Faktycznie, bardzo fajna i przydatna strona - zachęca do odwiedzenia.
autor: parafia
Data dodania: 2014-11-06
Witam, Ciekawa strona www. Zapraszam także na moją stronę www - www.parafiagomulin.pl
autor: Parafianka