29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 3
Diecezja Kielecka

tel. kanc.  (41) 394 28 88
tel. prob.    (41) 394 31 74

e-mail:       info@parafia-wloszczowa.pl

::
więcej

INTENCJE MSZALNE

16 - 23 VI 2019
2019-06-15

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ  (16 czerwca)

godz. 730

1. O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla Wiktorii i Aleksandry z okazji urodzin

2. + Jacka Pośpiecha (greg. 16)

godz. 900

O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla Elżbiety i Stanisława Wilk w 50 r. ślubu

godz. 1030

O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla Renaty i Dariusza Cuper w 20 r. ślubu i dla całej rodziny

godz. 1200

Za Parafian- Rocznica I Komunii Świętej

godz. 1500

+ Lucjana Kowalczyka



godz. 1800

Msza Św. w int. Rycerstwa Niepokalanej


PONIEDZIAŁEK (17 czerwca) – ODPUST WŁOSZCZOWSKI

godz. 630

1. + Jacka Pośpiecha (greg. 17)

2. + Edwarda Karpińskiego

3. + Urszulę Szewczyk

godz. 900

O zdrowie, Boże bł., opiekę MB dla Moniki i Piotra Krakowiak w 30 rocz. ślubu

godz. 1200

W intencji Tow. Pomocy im. św. Brata Alberta, podopiecznych, pracowników, darczyńców i wolontariuszy

godz. 1500

Msza Święta z błogosławieństwem dzieci

godz.1700

BIERZMOWANIE

WTOREK (18 czerwca)

godz. 630

1. + Marka Cioska

2. + Anastazję Jamróz

3. O powrót do zdrowia, Boże bł., opiekę MB dla Haliny

godz. 1800

1.   + Jana, Władysławę Szwarc i zm. z rodziny

2.    + Jacka Pośpiecha (greg. 18)

3. + Eugeniusza Murzynowskiego

ŚRODA (19 czerwca)

godz. 630

1. + Abdona Skoczka

2. + Marka Cioska

godz. 800

Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 1800

1. + Halinę Grabkowską (2 r. śm.) Leokadię, Piotra Płonkiewiczów

2. + Jacka Pośpiecha (greg. 19)

3. + Tadeusza Murzynowskiego

4. + Halinę Grabkowską (2 r. śm.) Leokadię, Piotra Płonkiewiczów

CZWARTEK (20 czerwca) - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

godz. 730

1 + Jacka Pośpiecha (greg. 20)

godz. 900

procesja

1. + Wacława Śmiłowskiego

2. + Leszka Sikorę

Po procesji

1.   + Helenę Kowalczewską

2.   + Jana Krawczyka

18.00

Za Parafian

PIĄTEK (21 czerwca) - św. Alojzego Gonzagi

godz. 630

1. + Helenę, Jana, Kazimierza Skiba

2. + Jana Krawczyka

3. + Natalię Barańską

godz. 1800

1. + Jacka Pośpiecha (greg. 21 )

2. + Tadeusza Murzynowskiego

3. + Benedykta Ciszka (7 r.śm.)


 

SOBOTA (22 czerwca)

godz. 630

1. + Jacka Pośpiecha (greg. 22)

2. + Elizę Tomaszewską, Alfreda Mularczyka

3. + Olgę, Stanisława Lipskich, Annę Hłyńską, Zbigniewa Nowakowskiego, Janinę Grabowską

4. + Reginę Olszewską

godz. 1800

1. O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla Wandy i Józefa Grzelak w 45 rocz. ślubu

2. + Andrzeja Gogolewskiego, Zdzisława Błażejczyka

3. + Stanisława Hupa

XII NIEDZIELA ZWYKŁA  (23 czerwca)

godz. 730

1. + Weronikę, Kazimierza Piaseckich, Wacława Śmiłowskiego

2. + Jacka Pośpiecha (greg. 23)

godz. 900

+ Zofię Lesiak (5 r. śm.) i zm z rodzin Lesiaków i Chyców

godz. 1030

+ Tomasza Pytla (5r. śm.)

godz. 1200

Za Parafian

godz. 1500

O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Wioletty i Wojciecha w 2 rocz. ślubu oraz dla ich dzieci Filipa i Kacpra



godz. 1800

+ Sabinę, Jana Chudak