Rzymskokatolicka Parafia
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Partyzantów 3
29-100 Włoszczowa
Diecezja kielecka

tel. kanc.  (41) 394 28 88
tel. prob.    (41) 394 31 74

e-mail:       info@parafia-wloszczowa.pl

 

 

INTENCJE

Intencje Mszy Św. 11.03 -17.03.2024

PONIEDZIAŁEK (11 marca)

630

1. O Boże błog. dla syna

2. + Zofię Jaszewską

1700

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 14)

2. + Janusza Więcka

3. + Mariana Sobańskiego

WTOREK (12 marca)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 15)

2. + Dagmarę Pietrzyk – Trela

1700

1. O Boże błog. opiekę MB, światło DŚ, łaskę zdrowia dla Karoliny w 16 r. ur. oraz jej rodzeństwa

2. + Grzegorza Lichosika

3. + Piotra Struskiego

ŚRODA (13 marca)

630

1. + Piotra Struskiego

2. + Krzysztofa Malinowskiego

3. + Edwarda Raka

1700

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 16)

2. + Mieczysława Nowaka

3. + Tadeusza Matysiaka

CZWARTEK (14 marca)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 17)

2. + Zdzisława (40 r. śm.), Mariannę (4 r. śm.) Śliwińskich

1700

1. O Boże błog. opiekę MB, zdrowie dla Filipa Olczyka w 18 r. ur.

2. + Grzegorza Lichosika

3. + Piotra Ciułanego

PIĄTEK (15 marca)

630

1. + Helenę Cygan (3 r. śm.)

2. + Dagmarę Pietrzyk – Trela

3. + Tadeusza Matysiaka

1700

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 18)

2. + Helenę, Michała Zimnych

3. + Piotra Struskiego

SOBOTA (16 marca)

630

1. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB dla Ks. Zbigniewa Grzesińskiego z okazji imienin

2. + Leopolda Kaczkowskiego (19 greg.)

3. + Łukasza Nowaka w 17 r. śm.

1700

Msza Święta zbiorowa: 1. O Boże Błog. opiekę MB, zdrowie dla Rycerzy Niepokalanej;

2. O światło Ducha Św. w podejmowaniu życiowych decyzji dla Córki i Syna; 3. Ks. Edwarda Terleckiego w 8 r. śm. 4. + Ignacego Świstaka w 2. r. śm., Stanisławę Świstak; 5. + Grzegorza Lichosika; 6. + Mirosława Pytla; 7. + Genowefę Jamróz; 8. + Józefa Tatara; 9. + Alinę Ochman; 10. +Honoratę i Józefa Telków;

11. + Sabinę Oksińską, zm. z rodz. Oksińskich; 12. + Piotra Struskiego; 13. + Dagmarę Pietrzyk Trela;

14. + Tadeusza Matysiaka; 15. + Józefa Kuśmierczyka;

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (17 marca)

730

W intencji Właścicieli i Pracowników Cukierni Migoń z racji ich patrona Św. Klemensa

900

+ Irenę i Leona Kuśmierczyk, Józefa Grygiel

1030

+ Leopolda Kaczkowskiego (greg. 20)

1200

1. Za Parafian

2. Z okazji Imienin Organisty P. Zbigniewa Orlikowskiego, o zdrowie Dary Ducha Św., pomyślność w życiu zawodowym, rodzinnym, oraz opieki MB Opiekunki Rodzin na każdy dzień. Od Róż Żywego Różańca, żeńskie i męskie oraz Rycerzy Niepokalanej.

1500

+ Zbigniewa Łapota

1800

W intencji podopiecznych, darczyńców, członków i pracowników Towarzystwa im. Św. Brata Alberta

Intencje Mszy Św. 04.03 -10.03.2024
2024-03-02

PONIEDZIAŁEK  (4 marca)

 Święto Św. Kazimierza Królewicza

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 6)

2. + Kazimierza Jędrycha

3. + Romana Burjańskiego

1700

1. W int. konających i ++ dusz w czyśćcu cierpiących - APKiDwCC

2. + Kazimierza Dudkiewicza, Józefa, Mariannę Dudkiewicz

WTOREK  (5 marca)

630

1. + Genowefę Jamróz

2. + Józefa Tatara

1700

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 7)

2. + Grzegorza Lichosika

3. + Stanisława, Helenę Jałocha

ŚRODA  (6 marca)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 9)

2. + Mariana Sobańskiego

1700

1. + Zenona, Janinę Jamróz, Irenę, Edwarda, Marię, Małgorzatę Bąk

2. + Michała Orlikowskiego (2 r. śm.)

CZWARTEK  (7 marca)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 10)

2. + Dagmarę Pietrzyk – Trela

3. + Tadeusza Matysiaka

1700

1.  Int. Różańcowa: Za współczesnych męczenników. Za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie dla Ewangelii, aby rozpalali Kościół swą odwagą i misyjnym entuzjazmem.

2.  Z okazji imienin Ks. Kapelana Tomasza Łyko, o Boże błog., zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej Opiekunki RodzinOd Róż Różańcowych i Rycerstwa Niepokalanych

3.  O Boże błog., zdrowie, wszelkie potrzebne łaski, opiekę MB dla Ks. Kapelana Tomasza Łykood APDC

PIĄTEK  (8 marca)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (11 greg.)

2. + Dagmarę Pietrzyk – Trela

1700

1. + Elżbietę Książek

2. + Mariannę Albrycht

3. + Jana Koniecznego

SOBOTA  (9 marca)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (12 greg.)

2. + Stanisławę Dudzińską

3. + Piotra Ciułanego

1700

Msza Święta zbiorowa: 1. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB. dla Tadeusza i Haliny Szwarców i cr. Szwarców; 2.+ Mirosława Pytla; 3.+ Józefa Tatara; 4.+ Alinę Ochman; 5.+ Grzegorza Lichosika; 6.+ Zdzisława Struskiego; 7.+ Piotra Struskiego; 8.+ Jadwigę Cegieła (1 r. śm.); 9.+ Mariana Sobańskiego; 10.+ Dagmarę Pietrzyk –Trela; 11.+ Krzysztofa Malinowskiego; 12.+ Jarosława Samka; 13.+ Krzysztofa Malinowskiego; 14.+ Tadeusza Matysiaka; 15. + Zygmunta Bulskiego (1 r. śm.);

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - LETARE (10 marca)

730

Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie, wszelkie łaski dla Elżbiety z okazji (38 r. ur.), Kacperka (12 r. ur.), Miłoszka (6 r. ur.), oraz całej rodz.

900

+ Grzegorza Rydzyka

1030

O Boże błog., zdrowie, opiekę MB dla Filipa w 20 r. ur oraz wszystkich mężczyzn w rodzinie.

1200

Za Parafian

1500

+ Leopolda Kaczkowskiego (13 greg.)

1800

Dzięk – błag. z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę MB dla Łukasza z okazji 30 r. ur., oraz całej rodz.

Intencje Mszy Św. 29.02 -03.03.2024
2024-02-24

PONIEDZIAŁEK  (26 lutego)

630

1. + Aleksandrę Staroszczyk
2. + Piotra Struskiego

1700

1. Dzięk-Błag. za obronę pracy magisterskiej przez Kingę, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę MB na każdy dzień dla niej.
2. + Halinę Kucharczyk

WTOREK  (27 lutego)

630

1. + Piotra Struskiego
2. + Mariana Sobańskiego

1700

1. + Helenę, Władysława Wyrwałów, zm. z rodz. Wyrwałów
2. + Tadeusza (5 r. śm.), Leokadię (4 r śm.) Nofińskich

ŚRODA  (28 lutego)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 1)
2. + Ryszarda Kowalskiego

1700

1. + Romualda Kuterasińskiego (1 r. śm.)
2. + Grzegorza Marcinkowskiego (18 r. śm.), zm. z rodz.

CZWARTEK  (29 lutego)

630

1.+ Mariana Sobańskiego
2. + Edwarda Raka

1700

1. + Stanisława Janaczka (4 r. śm.)
2. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 2)
3. + Marka Cioska (5 r. śm.)

PIĄTEK  (1 marzec)

630

1. + Leopolda Kaczkowskiego (3 greg.)
2. + Mariana Sobańskiego

800

+ Krzysztofa Malinowskiego

1700

1. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, wszelkie potrzebne łaski dla Sebastiana w 45 r. ur.
2. + Helenę, Stanisława, Wandę, Władysława, Franciszkę Paziów

SOBOTA  (2 marzec)

630

1. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, wszelkie potrzebne łaski dla Genowefy Rydzyk w 95 r. ur.
2. + Leopolda Kaczkowskiego (greg. 4)
3. + Józefa Barysia, Piotra, Tomasza Barysiów

1700

Msza Święta zbiorowa:

1. W int. Rodzin;
2. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, wszelkie potrzebne łaski dla Heleny Sklarz w Dniu Imienin;
3. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, wszelkie potrzebne łaski dla Haliny w 70 r. ur.;
4. Z okazji 100 r. ur. naszej Róży Różańcowej Pani Melani Kaczkowskiej z prośba o Boże błog. zdrowie, Opiekę Matki Bożej Różańcowej na dalsze lata – od Róż Różańcowych naszej parafii;

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (3 marzec)

730

1. + Kazimierę, Leona Kaczkowskich, Krystynę, Ryszarda, Tomasza Michałków
2. + Leopolda Kaczkowskiego (5 greg.)

900

O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, wszelkie potrzebne łaski dla Dawida Janika w 9 r. ur., oraz dla jego rodziców i brata.

1030

+ Helenę, Adama, Helenę Koterwa, Ludwika Bojakowskiego, Janinę Rubaj, Annę, Zygmunta Charazińskich, Helenę Prusicką

1200

Za Parafian

1500

+ Mariannę, Czesława Sadowskich, Marię, Adama Sierzputowskich

1800

+ Helenę, Jana, Kazimierza, Grzegorza Skiba, Józefę, Jana Formickich

Intencje Mszy Św. 19 -25 II 2024
2024-02-17

PONIEDZIAŁEK  (19 lutego)

630

1. + Piotra Struskiego

2. + Mariana Sobańskiego

1700

1. + Stanisławę, Edwarda (2 r. śm.) Głowackich

2. + Leokadię, Witolda Skoczków

WTOREK  (20 lutego)

630

1. + Barbarę, Edwarda Pabianów

1700

1.  + Grzegorza Lichosika

2. Dziękczynno-błagalna w 70 r. ur. Michała

ŚRODA  (21 lutego)

630

1. + Dagmarę Pietrzyk-Trela

1700

1. + Józefę, Leona, Kazimierza, Edwarda Staroszczyków

CZWARTEK  (22 lutego) Święto Katedry św. Piotra Apostoła

630

1. + Piotra Struskiego

1700

1. + Tadeusza Miśtala (5 r. śm.), Mariannę, Jana Cichoniów, Zofię, Stanisława Miśtalów

2. + Genowefę Jamróz

PIĄTEK  (23 lutego)

630

1. + Piotra Struskiego

2. + Dagmarę Pietrzyk-Trela

1700

1. + Helenę, Franciszka Gawronów

2. + Stanisława, Józefa, Konrada, Teodora Michalskich.

SOBOTA  (24 lutego)

630

1. + Adelę, Jana Kuterasińskich

1200

Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie w setną rocznicę urodzin i chrztu Melanii Kaczkowskiej.

1700

Msza Święta zbiorowa:

1. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, dary Ducha Świętego dla Judyty w 1 r. ur.;

2. + Mirosława Pytla;

3. + Jerzego Strzelca (6 r. śm);

4. + Ireneusza Oksińskiego, zm. z rodz. Oksińskich;

5. + Genowefę Jamróz;

6. + Józefa Tatara;

7. + Alinę Ochman;

8. + Dagmarę Pietrzyk-Trela;

9. + Aleksandra Nowaka;

10. + Mariana Musiała:

11. + Krzysztofa Malinowskiego;

12. + Jarosława Samka;

II NIEDZIELA WIELKIEGO  POSTU (25 lutego)

730

+ Teofilę Dudek, Halinę, Ewę, Bartłomieja Frejów

900

+ Jana Krawczyka (5 r. śm.), Zygmunta, Genowefę Krawczyków

1030

O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, dary Ducha Świętego dla Macieja w 14 r. ur. oraz jego siostry Julii 

1200

Za Parafian

1500

O Boże błog., zdrowie, opiekę MB, dary Ducha Świętego dla Filipa i Kacpra w ich 5 r. ur. oraz dla rodziców

1800

+ Grzegorza Lichosika

Msze Sw. 12 - 18 II.
2024-02-11

PONIEDZIAŁEK  (12 lutego)

630

+ Zofię Jaszewską

1700

+ Natalię, Ignacego Maroniów

WTOREK  (13 lutego)

630

1. + Ludwikę Płonkiewicz (9 r. śm.), Piotra, Ireneusza Płonkiewiczów

2. + Józefa Tatara

1700

+ Piotra Jędrzejowskiego (27 r. śm.), Kazimierę, Stanisława, Bogdana Jędrzejowskich

ŚRODA POPIELCOWA  (14 lutego)

630

+ Krystynę, Stanisława Grygiel

900

+ Antoniego Stefańczyka (9 r. śm.)

1700

O zdrowie, Boże bł., opiekę MB, dary Ducha Świętego dla Zuzanny w 18 r. ur.

1800

+ Edwarda Piech (6 r. śm.)

CZWARTEK  (15 lutego)

630

1. + Natalię, Antoniego, Stanisława Migoniów

2. + Cecylię, Józefa, Bronisławę, Józefa Wolskich, Mariannę, Józefa Kościołek

1700

+ Zofię Paszewską (2 r. śm.)

PIĄTEK  (16 lutego)

630

+ Józefa, Kazimierę Matyśkiewicz

1700

1. O zdrowie, Boże błog., opiekę MB, wstawiennictwo św. Maksymiliana  dla Rycerzy Niepokalanej i ich rodzin

2. + Genowefę Maciejczyk (6 r. śm.), Tadeusza, Ryszarda Maciejczyków

SOBOTA  (17 lutego)

630

+ Genowefę Jamróz

1700

Msza Święta zbiorowa:

1. O zdrowie, Boże bł., opiekę MB dla Doroty w 4 r. ur. i chrztu; 2. O zdrowie, Boże bł., opiekę MB dla Haliny Krawczyk w r. ur;  3. + Mirosława Pytla; 4. + Józefa Tatara; 5. + Alinę Ochman; 6. + Mirosława Klibera; 7. + Zdzisława Struskiego; 8. + Jana (26 r. śm.), Lucjana (8 r. śm.) Stępniów; 9. + Dagmarę Pietrzyk -  Trela.

 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (18 lutego)

730

+ Mariana Marcinkowskiego, zm. z rodz. Marcinkowskich

900

+ Stanisława Cioska, jego rodziców, zm. z rodz. Soleckich

1030

+ Zbigniewa (25 r. śm.), Helenę, Ferdynanda Oksińskich, Zofię, Jana Kowalczyków, Krystynę Dabińską, Benedyktynę Widmańką

1200

W intencji Parafian

1500

+ Tomasza Barysia

1800

+ Rozalię, Józefa Pierzchniców

 

Intencje Mszy Sw. 5 -11 II 2024
2024-02-03

PONIEDZIAŁEK  (5 lutego) wsp. św. Agaty

630

1. + Helenę Cholerzyńską (7 r. śm.), Joannę, Franciszka Sufin

1700

1. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące – od APDC

2. + Zbigniewa Wiśniowskiego

WTOREK  (6 lutego) wsp. śś. Pawła Miki i Towarzyszy

630

1. + Elżbietę (6 r śm.), Janinę, Józefa, Mikołaja Bąba

1700

1. + Jolantę Grycner (4 r. śm.)

ŚRODA  (07 lutego)

630

1. + Józefa Tatara

2. W intencji rychłej kanonizacji bł. Matki Klary

1700

1. Dziękczynna za opiekę, i wszelkie łaski w życiu Renaty

2. + Tomasza Barysia

CZWARTEK  (8 lutego)

630

1. + Genowefę Jamróz

1700

1. O Boże błog., zdrowie, opiekę MB dla Michała w 12 r. ur. i dla rodzeństwa.

2. W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK  (9 lutego)

630

1. + Juliana (22 r śm.), Florentynę Foltyn, zm. z rodz. Foltynów i Kowalczyków

1700

1. + Witolda Kancerka

SOBOTA  (10 lutego) wsp. św. Scholastyki

630

1. + Henryka Kuterasińskiego

1700

Msza Święta zbiorowa:

1. + Helenę, Antoniego, Stefana Kozieł, Leokadię, Stanisława, Grzegorza Marcinkowskich;

2. + Bogusława Jędrycha (2 r. śm.);

3. + Stanisława, Zofię, Zbigniewa Michałek;

4. + Jana, Helenę, Tadeusza Sufin, Mariana Wolskiego;

5. + Mirosława Pytla:

6. + Genowefę Jamróz;

7. + Stanisława Robaka (11 r. śm.);

8. + Józefa Tatara;

9. + Alinę Ochman;

10. + Józefa, Mariannę Turczyn;

11. + Teresę Śliwińską;

12. + Zofię, Jana Mareczków;

13. + Zdzisława Struskiego;

VI NIEDZIELA  ZWYKŁA  (11 lutego)

Światowy Dzień Chorych

730

+ Stanisława, Mariana, Apolonię, Franciszka, Tadeusza Orlikowskich

900

+ Teresę Koper (11 r. śm.)

1030

O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Małgorzaty i Krzysztofa w 40 r. ślubu oraz dla całej rodziny

1200

Za Parafian

1500

O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Marcina w 35 r. ur.

1800

+ Beatę, Grzegorza, Zdzisława Szumskich

Msze Sw. 29. I - 02.II
2024-01-28

PONIEDZIAŁEK  29 stycznia

630

1. + Ks. Romana Grzymałowskiego

2. + Janusza Michalskiego (greg. 29)

3. + Andrzeja Fabisiaka w 1 r. śm.

4.

1700

+ Tomasza Barysia.

WTOREK  30 stycznia

630

1. + Tomasza Barysia.

2. + Józefa Tatara

3. + Mariannę Krzywonos

4.

1700

+ Janusza Michalskiego (greg. 30)

ŚRODA  31 stycznia

630

1. + Mirosława Pytla

2.

3.

4.

1700

+ Ks. Marka Plebanka, Euzebiusza, Władysławę, Henryka Plebanków

CZWARTEK  1 lutego

630

1. + Czesława Kamińskiego w 9 r. śm., Genowefę, Mieczysława, Bronisławę, Michała Wodzisławskich.

2.

3.

4.  

1700

Int. Różańcowa; Za osoby nieuleczalnie chore, oraz ich rodziny, aby zawsze miały wsparcie zarówno medyczne jak i ludzkie.  Od K. R. Św. Krzysztofa.

PIĄTEK  2 lutego

630

 O Boże Błogosławieństwo dla Syna.

900

 + Mariannę i Bolesława Cholerzyńskich

1200

 + zm. z rodz. Bąkiewiczów, Celebańskich,  Popowiczów, Zemstów

1700

Za Siostry Sercanki z okazji Dnia Życia Konsekrowanego i o zdrowie, opiekę Bożą, Dary Ducha Św. dla siostry Marii z okazji Imienin.  Od Róż Żywego Różańca żeńskich i męskiego i od Rycerzy Niepokalanej.

1800

O Boże Błogosławieństwo, opiekę MB łaskę zdrowie, Światło Ducha Św. dla Michała w 12 r. ur. i dla rodzeństwa.

SOBOTA  3 lutego

630

1. + Tomasza Barysia.

2. + Mirosława Pytla.

3. +Józefa Tatara.

4.

1700

Msza Święta zbiorowa:

1.  W intencji rodzin;  

2. Dziękczynna z prośbą o Boże Błog., wszelkie łaski, zdrowie, opiekę MB dla Heleny w 1 r. ur.

NIEDZIELA  4 lutego

730

+ Mariannę, Benedykta,Stefana Marcinkowskich,  Annę, Zygmunta Murzynowskich, Marcina Jędrycha.

900

O zdrowie, Boże Błog., opiekę MB dla Olgi i Tomasza w 15 r. ślubu oraz dzieci.

1030

O Boże Błog., opiekę MB łaskę zdrowie, Światło Ducha Św. dla Siostry Agaty z racji Imienin.

1200

Za Parafian

1500

+ Mariannę Stępień.

1800

+ Monikę Marcinkowską w19 r. śm, Mariana  Marcinkowskiego.

Intencje 22 - 28 I
2024-01-20

PONIEDZIAŁEK  22 stycznia

630

1. + Stanisława, Mariannę, Antoninę, Bogusława Chruścielów.

2. + Janusza Michalskiego (greg. 22)

3. + Alinę Ochman.

4. + Danutę Kucera.

1700

+ Jarosława Majchrzaka.

WTOREK  23 stycznia

630

1. + Tomasza Barysia.

2. + Alinę Ochman

3. + Teresę Śliwińską

4. + Zdzisława Struskiego

1700

+ Janusza Michalskiego (greg. 23)

ŚRODA  24 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 24)

2. + Danutę Kucera

3.

4.

1700

+ Alfredę, Józefa Staroszczyków, zm. z rodz.

CZWARTEK  25 stycznia

630

1. + Tomasza Barysia.

2. + Teresę Śliwińską.

3.  

4.

1700

+ Janusza Michalskiego (greg. 25)

PIĄTEK  26 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 26)

2. + Józefa Tatar.

3.

4.

1700

+ Wiesława Capigę.

SOBOTA  27 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 27)

2.

3.

1700

Msza Święta zbiorowa:

1.  + Tomasza Barysia;   2. + Lekadię Ochocką (34 r. śm.), Józefa Ochockiego ( 24 r. śm.), Helenę Nowak ( 8 r. śm.);  3. + Mirosława Pytel; 4. + Wiesławę Matysiak; 5. + Leszka Szwarca:  6. + Genowefę Jamróz;  7. + Teresę Przeniosło;   8. + Grzegorza Lichosika;  9. + Bolesława Łaskawskiego (3 r. śm.), Stanisława,  Stanisławę, Władysława Łaskawskich, Helenę Kotulską; 10. + Józefa Tatara; 11. + Beatę, Mariannę Łęgowik; 12. + Alinę Ochman; 13. + Grzegorza Kluskę w 1 r. śm.; 14. + Krystynę, Stefana, Waldemara Copiak,  Zofię Lesiak, Mariannę, Lucjana Jando, Józefa, Adama Słoneckich, Halinę Nowak; 15. + Teresę Śliwińską; 16. + Mirosława Olczyka.

NIEDZIELA  28 stycznia  

730

+ Janusza Michalskiego (greg. 28)

900

+ Wacława Nagłowskiego.

1030

+ Edwardę Słysz (5 r. śm.), Jana Słysza.

1200

Za Parafian

1500

O zdrowie dla Marzeny w 30 r. ur.

1800

+ Andrzeja, Martę, Roberta Gogolewskich.

Msze Sw. 15 - 21 I.
2024-01-13

PONIEDZIAŁEK  15 stycznia

630

1. + Marię Śpiechowicz w 5 r. ś., Stanisława Śpiechowicza.

2. + Sławomira Copiaka.

3. + Wandę i Władysława Szyndler.

4. + Danutę Kucera.

1700

+ Janusza Michalskiego (greg. 15)

WTOREK  16 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 16)

2. + Mariana Ślezaka.

3. + Genowefę Kościńską.

4. + Apolonię, Elżbietę, Stanisława, Leszka Oszczygieł.

1700

O Boże Błog., zdrowie i opiekę MB, wstawiennictwo Św. Maksymiliana dla Rycerzy Niepokalanej i ich rodzin.

ŚRODA  17 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 17)

2. + Genowefę Jamróz.

3. + Andrzeja Fabisiaka.

4. +

1700

+ Tomasza Barysia.

CZWARTEK  18 stycznia

630

1.  Z podziękowaniem, za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę MB, uzdrowienie z choroby nowotworowej i dar zdrowia dla Zbigniewa Górajewskiego

2. + Ks. Marka Plebanka w 4 r. śm., Henryka, Władysławę i Euzebiusza Plebanków.

3. + Danutę Kucera

4.

1700

Janusza Michalskiego (greg. 18)

PIĄTEK  19 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 19)

2. + We wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara – w intencji Zgromadzenia Służebnic NSPJ o dalszy rozwój Zgromadzenia i o Powołania.

3. + Zofię, Henryka Budzynowskich, Stanisława Węglińskiego.

4.

1700

+ Barbarę Jędrych w 25 r. śm.

SOBOTA  20 stycznia

630

1. O Boże Błog., zdrowie i opiekę MB dla Danuty i całej rodziny z racji przejścia na emeryturę - Od koleżanek Beaty i Katarzyny i kolegi Dariusza

2. + Janusza Michalskiego (greg. 20)

3. + Janinę, Antoniego, Bogdana Dytrych.

4.

1700

Msza Święta zbiorowa:

1. O Boże Błog., zdrowie i opiekę MB, Dary Ducha Św. dla Igora w 18 r. ur. 2. + Tomasza Barysia;  

3. + Helenę, Mateusza Musiał, Janinę, Jana, Zygmunta Świebodów. 4. + Barbarę Sołtysek w 1 r. śm.

5. + Henryka Chyskiego,  6. + Wiesławę, Zygmunta Pałków, zm. z rodz. Pałków i Otwinowskich.

7. + Antoniego i Władysława Banysiów i dusze w Czyśćcu cierpiące. 8. + Mirosława Pytel,

9. + Sławomira Copiaka;  10. + Wiesławę Matysiak,  11.  + Leszka Szwarca, 12. + Stanisława

i Zdzisławę Tajhman; 13.  + O Boże Miłosierdzie dla Rodziców Aurelię i Zygmunta; 14. + Genowefę Jamróz; 15.  + Mariannę – Halinę Mrożek w 15 r. śm. 16. + Teresę Przeniosło; 17. + Józefa Tatara;

18. + Alinę Ochman; 19. + Danutę Kucera; 

NIEDZIELA  21 stycznia  

730

Rezeracja

900

+ Irenę, Mirosława Chruścielów, Elżbietę i Jana Saltarskich.

1030

O Boże Błog., zdrowie i Opiekę MB dla Bartłomieja Piecha w 20 r. ur.

1200

Za Parafian

1500

+ Janusza Michalskiego (greg. 21)

1800

+ Tomasza Barysia.

Msze Sw. 8 - 14. I
2024-01-07

PONIEDZIAŁEK  8 stycznia

630

1. O Boże Błog., zdrowie i Opiekę MB Dary Ducha Św. dla Zdzisławy Prymas w 70 r. ur.

2. + Janusza Michalskiego (greg. 8

3. + Czesława w 3 r. śm. Franciszkę, Stefana Kałdunków, Ewelinę, Bolesława Paulińskich

4. + Alinę Ochman

1700

+ Tomasza Barysia

WTOREK  9 stycznia

630

1. + Mirosława Pytel

2. + Genowefę Jamróz

3. + Wiesławę Matysiak

4. + Danutę Kucera

1700

+ Janusza Michalskiego (greg. 9)

ŚRODA  10 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 10)

2. + Tomasza Barysia

3. + Helenę (39 r. śm.), Stanisława Murzynowskich,  Sławenę, Mieczysława Kot, Adama Rogulę

4. +

1700

+ Władysława Stępnia (14 r. śm.) i zm. z rodz.

CZWARTEK  11 stycznia

630

1. + Janusza Michalskiego (greg. 11)

2. + Genowefę Jamróz

3. + Danutę Kucera

4.

1700

O Boże Błog., zdrowie i Opiekę MB dla Teresy w 70 r. ur. oraz całej rodziny.

PIĄTEK  12 stycznia

630

1. + Wiesławę Matysiak

2. + Stanisławę, Stanisława i Krystynę Saladra

3. + Alinę Ochman

4.

1700

+ Janusza Michalskiego (greg. 12)

SOBOTA  13 stycznia

630

1. O Boże Błog., zdrowie i opiekę MB dla Danuty i całej rodziny z racji przejścia na emeryturę - Od koleżanek Beaty i Kasi i kolegi Darka

2. + Janusza Michalskiego (greg. 13)

3. + Leokadię i Michała Mazurek

4. + Aleksandrę Szwajkowską, Stefanię, Stanisława Struskich

1700

Msza Święta zbiorowa:

1. + Tomasza Barysia;  2. + Jana Koniecznego;  3. + Józefę Bugajniak  (1 r. śm.), Edwarda Bugajniaka 

 (30 r. śm.);  4. + Janinę, Stefanię, Wawrzyńca Bąków, Adama, Józefa, Józefę Tomczyków;

5. + Mirosława Pytel;  6. + Sławomira Copiak;  7. + Halinę Orlikowską ;  8.+ Adama Oksińskiego,

zm. z rodz. Oksińskich;   9.+ Leszka Szwarca;  10. +Teresę Przeniosło;  11. + Józefa Tatara;

12. + Danutę Kucera;  13. + Alinę Ochman;

NIEDZIELA  14 stycznia  

730

+ Janusza Michalskiego (greg. 14)

900

+ Zofię Kącką  (7 r. śm.)

1030

O Boże Błog., zdrowie i Opiekę MB dla Nikosia w 1 r. ur. oraz rodziców

1200

Za Parafian

1500

+ Tomasza Barysia

1800

+ Grażynę i Ryszarda Dorywalskich  (3 r. śm.)